alt +380 (96) 796 58 19         alt +380 (32) 253 05 63
alt +380 (93) 728 66 64         alt E-mail: roomlviv@meta.ua

Реклама

Меблевий попит
Характерною рисою Українського ринку меблів з початку 90-х рр. стала підвищена активність на ньому суб`єктів підприємницької діяльності,особливо «меблевий бум» серед споживачів став відомий з 1996р., натомість 2004-2005рр. позначились суттєвим зростанням обсягів збуту операторів ринку меблів, що було досить прогнозованим.

За оцінками фахівців з меблевого виробництва місткість ринку на протязі 2010р. залишалася стабільною на рівні 290-310млн.$

Cегментація попиту на меблі для помешкання склала:

Мякі меблі 30%

Кухні 20%

Корпусні меблі для віталень та передпокоїв 20%

Спальні 15%

Дитячі 10%

Дрібні меблі 5%

Кожен спектр меблевого ринку поділяють на кілька цінових рівнів: елітний, дорогий, середній, дешевий. Орієнтиром у ціновій політиці для багатьох виробників є «золота» середина.

За співвідношенням «ціна-якість» популярні зараз на ринку багатофункціональні меблі.

Шафи-купе посідають перші позиції, оскільки гарантують споживачам численні переваги(економія простору, надійність, зручність у виконанні тощо).

Цікава закономірність: Шафа-купе розкіш чи потреба?

Якщо кілька років тому шафи-купе були екзотичним явищем, невідомим пересічному Українцю, то останні роки саме цей вид умеблювання набув серйозного поширення.

Шафи-купе, залежно від призначення особливостей помешкання(площа, висота стелі, нестандартні форми, опуклості, нерівності, наявність мансарду), виготовляють на основі різних розсувних систем:-Senator, Komandor, Braun, Stanley, тощо. Шафа-купе це значно більше ніж меблі, адже завдяки шафі досягається економія місця та збільшення простору, якого у наших малогабаритних квартирах так невистачає. Шафа-купе є однією з форм вбудованих меблів, які сприяють перетворенню непотрібних та незручних ніш, комор та закутків у корисні та місткі об`єми. За їх допомогою можна навіть перепланувати приміщення і отримати додатковий простір.Тому важливо знати, з чого вона складається, чим визначається її якість, надійність та довговічність.Основною відмінністю шаф-купе є використання розсувних дверей(як у купе поїзда, від чого і пішла назва шаф). Саме від того, якою буде розсувна система, залежить якість, зручність та довговічність шафи.

Розсувна система це профіль та роликовий механізм. Роликові механізми можуть встановлюватися зверху, знизу і в комбінованому варіанті. Верхнє розташування звільняє від необхідності монтажу нижніх направляючих, але коштує дорожче. Нижні направляючі надійніші, але вони можуть засмічуватись пилом та дрібним сміттям, тому потребують додаткового прибирання.

Профілі бувають сталеві та алюмінієві. Алюмінієвий профіль дорожчий, але тільки він може бути закритий з усіх боків і повністю сховати роликовий механізм. Крім того, він більш стійкий до механічних пошкоджень та більш надійний.

Модними тенденціями не лише в Україні, але й у світі є комбінування скла, дерева та металу. На відміну від попередніх років, коли популярними були матові поверхні, сьогодні популярними стали блискучі. Основною вимогою залишається дотримання лаконічних форм у стилі «мінімалізму»

Якість шафи-купе, переважно залежить від якості її зборки і встановлення, наскільки точно враховані всі особливості приміщення, можливі нерівності, точності виготовлення деталей.

 

Товари за подібною ціною

Зоряна Москвяк