alt +380 (96) 796 58 19         alt +380 (32) 253 05 63
alt +380 (93) 728 66 64         alt E-mail: roomlviv@meta.ua

Реклама

ДСП
ДСП - деревно-стружкова плита, будівельний матеріал, вироблений шляхом гарячого пресування деревени стружки і тріски, з використанням сечовино-формальдегіду або феноло-формальдегіду смоли в якості сполученого елементу в умовах високого тиску і температури.

Після деревообробки стружки, тріски та інші деревні залишки змішують з клейкою речовиною,пресують. В результаті виходить плита, яка за своїми властивостями близька до деревени. ДСП або ДСТП, це та ж деревно-стружкова плита.

Головною властивістю ДСП є його невисока вартість і можливість швидкісної обробки. Експлуатаційні властивості ДСП, в основному, залежать вд її щільності, форми та розміру деревних частинок, а також кількості та якості сполучного матеріалу. Бувають плити з дуже малою , середньою і високою щільністю. А також , розрізняють плити одно, трьох і п`яти шарові. ДСП не рекомендується застосовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Існує ламіноване ДСП та шліфоване ДСП.

Шліфоване ДСП - це плита, яка не має будь-якого покриття, тобто її лицьова сторона нічим не відрізняється від "виворотньої".

Ламіноване ДСП - (ЛДСП) покрите меламінованою плівкою(аналогічна пластику), на яку нанесено зображення декорів, або ж плівка пофарбована в один колір. Таке ДСП значно дорожче і застосовується в меблевому виробництві. Шліфоване ДСП використовують на об`єктах і будовах, наприклад, для виготовлення внутрішніх перегородок, для виготовлення корпусу та фасаду кухнідитячих меблів, офісних столів, офісних шаф, стільниць для шкільних парт.

Завдяки своїм споживчим якостям і невисокій вартості деревно-стружкові плити знайшли широке застосування в різних галузях: починаючи від будівництва і машинобудування і закінчуючи декоруванням та виготовленням меблів.

ДСП дуже активно і успішно застосовують при будівництві, для обшивки зовнішніх стін, внутрішньої сторони даху, для виготовлення стінових панелей, перегородок, підлог, підвіконь.

На сьогоднішній день майже 90% меблів виготовляється з ДСП різних декорів і товщини. Основні та найпростіші вироби з ДСП - це столи, стелажі, полиці, шафи.

 

Товари за подібною ціною

Зоряна Москвяк