alt +380 (96) 796 58 19         alt +380 (32) 253 05 63
alt +380 (93) 728 66 64         alt E-mail: roomlviv@meta.ua

Реклама

МДФ
МДФ - екологічно чистий матеріал. Особливості технології виробництва МДФ полягають у тому, що цей матеріал виготовляється з висушених деревних волокон, оброблених зв`язуючими речовинами, і сформованих у вигляді плити з наступним гарячим пресуванням (щільністю 700-800 кг/ м.куб.)

Технологія виробництва виключає використовування шкідливих для здоров`я епоксидних смол і фенолу. Основними елементами волокон є лігнін, який виділяється при нагріванні деревини. Екологічно-чиста МДФ досягається завдяки тому, що в якості головного сполучного засобу виступає не синтетичний, а природний матеріал.

МДФ має високу міцність і стійкий до впливів вологості, грибків і мікроорганізмів. Саме тому МДФ широко використовують при виготовленні кухонних меблів, бо вони дуже добре переносять вплив пари, не розбухають, не коробляться. А висока механічна міцність МДФ дозволяє використовувати їх при виготовленні меблеих фасадів. Оскільки плити МДФ є стійкими до грибків і мікроорганізмів, то вироби з цього матеріалу є гігієнічними і безпечними у побуті.

Вироби з МДФ часто є на 60-70 % дешевшими ніж аналогічні вироби з цільного дерева. Таким чином використовуючи МДФ, ми можемо зробити стіл за суттєво нижчою ціною, ніж з масиву дерева, при цьому він буде міцним і стійким до вологи.

 

 

Товари за подібною ціною

Зоряна Москвяк