alt +380 (96) 796 58 19         alt +380 (32) 253 05 63
alt +380 (93) 728 66 64         alt E-mail: roomlviv@meta.ua

Реклама

Штучний камінь
Штучний камінь - застосовується для ексклюзивного оздоблення ванних кімнат, для виробництва кухонних стільниць, меблів для банків, готелів, офісів, барів, ресторанів, казино та інших елементів інтер’єру.

За складом штучний камінь -це композитний матеріал, головними компонентами якого є мінеральний наповнювач, кольорові пігменти та зв’язуюча поліефірна смола. Натуральні мінерали роблять камінь твердим і дуже стійким до ударів і пошкоджень. Додавання поліефірної смоли робить його непористим матеріалом, має гладку поверхню. Колір та структура матеріалу однакова по всій товщині.
Штучний камінь можна чудово поєднувати з різними матеріалами та створювати неповторні композиції інтер’єрів в будь-якому стилі, комбінуючи його, якщо необхідно, з деревом, керамікою, натуральним каменем та металами. Залежно від рішення дизайнера, він може бути і оригінальним акцентом і основою стильового рішення. Все це надає широкі можливості для створення композицій інтер’єру, які виражають індивідуальність почуття стилю.
В структурі каменю відсутні пори та тріщини, тому він виключно стійкий до різних забруднень та утворення плям. Ця властивість штучного каменю запобігає утворенню грибка, бактерій, плісняви. Цей камінь не вбирає запахи. Саме тому часто використовується в медичних закладах, де особлива увага приділяється гігієні інтер’єру. Легкість догляду за поверхнею приваблює власників кафе та ресторанів, готелів і офісів.
Відсутність швів та стиків.
Листи штучного каменю з’єднуються між собою за допомогою надзвичайно міцного клею. В таких з’єднаннях відсутні видимі шви та стики, тобто все з’єднання – безшовне. Саме тому весь виріб має вигляд моноліту. Архітектори та дизайнери отримують унікальну можливість не обмежувати себе в розмірах та формах. При цьому, безшовна поверхня являється більш гігієнічною, так як виключені характерні місця забруднень, якими звичайно є шви та стики.
Штучний камінь має суттєву перевагу – це можливість швидкої та легкої обробки виробу: нарізка, склеювання, шліфування. Все це можна робити, використовуючи звичайне деревообробне устаткування. Ви вільні в своїх фантазіях, елементи легко фрезеруються, можна робити різні вставки, комбінації, логотипи і т.д.
На відміну від натурального каменю, у разі випадкового пошкодження, поверхню штучного каменю легко відреставрувати і відновлена поверхня не буде відрізнятися від початкової ні за зовнішнім виглядом, ні за властивостями.
В склад штучного каменю входить тригідрат алюмінію – білий порошок, на основі якого виготовляється зубна паста; смола, яка активно використовується в стоматології при виготовленні пломб; а також харчові пігменти, які абсолютно нешкідливі для людини. Штучний камінь застосовують у комплектації кухонних гарнітурів стільницями.

 

Товари за подібною ціною

Зоряна Москвяк