alt +380 (96) 796 58 19         alt +380 (32) 253 05 63
alt +380 (93) 728 66 64         alt E-mail: roomlviv@meta.ua

Реклама

Шпоновані фасади

Фасади, фанеровані шпоною - дешевші, ніж виконані з масиву, менш вередливі в експлуатації, але візуально зберігають тепло і фактуру натурального дерева.

Окрім шпони популярних порід - дуба, вишні, буку, берези, горіха, клена, каштана - для обробки застосовують шпону екзотичних порід : анегрі, зебрано, макоре, венге, макасара, тика та ін. Ця шпона не схожа ні на одну з існуючих порід дерева - він має свою " особливість" з чітко вираженою оригінальною структурою, ефектним малюнком і кольором. Найчастіше в рамкових(фільончастих) фасадах для облицювання рамки використовують натуральну шпону.

Шпона - це тонкий шар(0,6-3 мм) деревини, зроблений в результаті лущення, стругання або розпилювання колод. Найдорожчим вважається струганий шпон. Сьогодні поширеніший модифікований струганий шпон, що виготовляється шляхом стругання блоку, склеєного з лущеної шпони. На плити, фанеровані шпоною, обов'язково наносять захисне лакове покриття.

Плюси. Фасади з масиву дерева екологічні і можуть мати любу форму та декор.

Деревина поєднується в інтер'єрі з усіма матеріалами. Нарешті, вона уміє красиво старіти. До того ж поверхні з масиву дерева піддаються реставрації.

Мінуси. Дерево чутливе до сонячного світла(здатне змінити тон), вологості, температури і може покоробитися. Важко прогнозувати, як поведуться фасади з масиву в нашому далеко не стабільному кліматі і при тому, що сушить повітря централізоване опалення.

Меблеві фасади з масиву дерева відносяться до перевіреної роками класики. Найчастіше при їхньому виготовленні використовують такі породи дерева як дуб, вільха, сосна, бук або акація. Виготовлятися фасади з масиву можуть в різних колірних варіаціях. Сучасна технологія дозволяє застосовувати до меблевих фасадів різні штучні ефекти, такі як, наприклад, ефект старіння дерева.

Меблеві фасади з масиву залишаються популярними серед прибічників класичного стилю, оскільки поєднують в собі практичність і відчуття добротності їх в стилі модерн.

Цей вид обробки меблевих фасадів з масиву є найбільш прийнятним і поширеним для любителів натурального дерева в модерному виконанні.

Проте фасади з цілісного масиву надзвичайно рідкісні - це дорого і непередбачувано в експлуатації. Виробники найчастіше роблять фасади з набірного дерева - з висушеної деревини нарізують бруски і збирають в щити за особливою технологією. Такі елементи менше схильні до зовнішніх дій.

 

Товари за подібною ціною

Зоряна Москвяк