alt +380 (96) 796 58 19         alt +380 (32) 253 05 63
alt +380 (93) 728 66 64         alt E-mail: roomlviv@meta.ua

Реклама

Зонування приміщень

Модні тенденції зонування приміщень.

Нині дуже модною тенденцією є зонування приміщень. Корпусні меблі легко можуть бути використані для цієї мети, в якості різновеликих перегородок між окремими зонами.

Передпокій і хол - це "візитні картки" будь-якої квартири або будинку. Їх вигляд в першу чергу упереджує враження про усе житло. Передпокій має бути і презентабельною, і функціональною частиною оселі. Хорошим рішенням в даному випадку буде виготовлення шафи-купе на замовлення або передпокою-стінки, в яку можуть входити і тумба для взуття, і дзеркало, і всілякі вішаки, висувні шафки, закриті і відкриті стелажі. Нетрадиційно розташувавши меблі в передпокої, ви зможете створити свій індивідуальний інтер'єр.

Вітальня для сучасної людини - це щось більше, ніж кімната для прийому гостей. Вона часто виконує функцію їдальні, робочого кабінету, та і просто зони відпочинку або "домашнього кінотеатру". Саме тому модульні меблі якраз підійдуть до такої багатофункціональної кімнати.

Абсолютно праві ті, хто стверджує, що за допомогою корпусних модульних меблів можна меблювати усю квартиру, починаючи з передпокою і закінчуючи кухнею.

Якщо в зонуванні вітальні немає необхідності, то за допомогою модульних систем можна створити собі простору, і світлу кімнату. Прозорі і відкриті меблеві модулі можуть стати наочною демонстрацією ваших домашніх " скарбів", за глухими дверцятами шаф сховається можливий безлад, а в осередках підвісних шаф розмістяться різні дрібниці. Доповнивши стінку у вітальні напівкруглими модулями, ви надасте їй неповторний шарм, а використовуючи модулі різного кольору, зробите неймовірно екстравагантною.

Для спальні меблі з модулів - теж дуже цікавий варіант. Спальня може складатися усього лише з одного великого ліжка, або ліжка-трансформера і трьох тумбочок різного призначення, які будуть настільки функціональні, що наявність традиційної шафи сукні просто не знадобиться. Корпуси у тумбочок можуть бути однаковими, а основна їх відмінність полягатиме в "внутрішній начинці".

У невеликій дитячій кімнаті знайдеться досить місця для ігор і для заннять, при установці модульних меблів. Це стане можливим, завдяки відкидному ліжку, що прибирається в денний час в пристроєну тумбу. Так само можна зробити і ліжко в подіумі. Подіум уздовж стіни дозволяє вдень закочувати ліжко під нього і забезпечує друге спальне місце на ніч. Погодьтеся, що це дуже зручно.

Кухня - це одне з найголовніших приміщень будинку, тут сім'я зустрічається мінімум двічі в день. Саме тому кухонні меблі мають бути максимально функціональними, універсальними і практичними. Зробити маленьку кухню місткою і затишною допоможуть модульні системи і гарнітури корпусних меблів. Різноманітні шафи, пенали, стелажі і полиці різних розмірів, що добре поєднуються один з одним, дозволяють оптимально використати простір в наших невеликих кухнях.

Висновок: Коли необхідно недорого, стильно, а найголовніше комфортно облаштувати свою квартиру, корпусні меблі - це саме те, що вам треба. Зручність, практичність і функціональність таких меблів обмежені тільки вашою фантазією.

 

Товари за подібною ціною

Зоряна Москвяк