alt +380 (96) 796 58 19         alt +380 (32) 253 05 63
alt +380 (93) 728 66 64         alt E-mail: roomlviv@meta.ua

Реклама

Вибір меблів у ванну кімнату

Раніше ванну кімнату вважали в основному приміщенням санітарного призначення. На сьогодні ставлення до найінтимнішого місця в житлі кардинально змінилося. З функціонального приміщення ванна перетворилася на місце у квартирі, яке поступово почало вимагати більш вибагливого підходу у плані дизайну та, зокрема, частиною житла для розміщення меблів.

Сучасні меблі для ванних кімнат представлені функціональними предметами, які зроблені з матеріалів з високим ступенем стійкості до вологи.

Перш за все у ванну кімнату варто придбати тумбу з якісною раковиною, дзеркало, різноманітні комоди, пуфики. Не буде зайвою містка шафа-колона.

Розробляючи предмети меблів для ванних кімнат, фахівці продумують найдрібніші нюанси. При цьому увага спрямована на привабливість оздоблення і відповідну якість матеріалів. Такі меблі повинні бути стійкими, враховуючи велику кількість вологи та різку зміну температури, адже середовище у такій кімнаті вважається агресивним. В першу чергу це стосується тісних приміщень, які до того ж погано вентилюються. Меблі у ванну кімнату , обов`язково, повинні різнитися практичністю, невтрачати своєї привабливості з плином часу.

 

 

Товари за подібною ціною

Зоряна Москвяк