alt +380 (96) 796 58 19         alt +380 (32) 253 05 63
alt +380 (93) 728 66 64         alt E-mail: roomlviv@meta.ua

Реклама

Вибір кухонних меблів

Облаштування меблями і технікою кухні є найважливішим моментом при ремонті квартири. Більшість людей, щодо кухонної кімнати, не влашовує холодний мінімалізм, суперсучасний хай-тек або східний дизайн. Класичний стиль робить інтер`єр домашнім теплим і затишним. Як відомо, саме кухонні меблі є специфічною і невід`ємною частиною побуту. Якщо їх правильно підібрати, то будуть служити десятки років, зберігаючи при цьому унікальний стиль.

Перше, на що потрібно звернути увагу- це меблевий гарнітур. Натуральне дерево в якості матеріалу додасть приміщенню теплоту та затишок, проте в експлуатації покаже себе як ненайкращий матеріал для кухонного гарнітуру, при цьому кухня з дерев`яних фасадів коштує дорого. На сьогоднішній день, меблева індустрія представлена сучасними, високоякісними замінниками дерева. Це різновид ламінованих ДСП, МДФ, які імітують дерево за текстурою та кольром.

Рекомендується уникати великої кількості скла, металу і пластику, щоб зберегти стилістичну єдність. Втілюючи дизайнерський проект, побутову техніку( холодильник, посудомийну, пральну машину, та інші технічні пристосування) слід ховати під фасади. В якості стільниці використовують штучний камінь. В оформленні інтер`єру можна використовувати будь-які кольори, як темні насичені, так і світлі пастельні.

Найчастіше кухонні гарнітури замовляють:

Кутові кухні, прямі кухні, кухні студії, з острівками, кухні з індивідуальним плануванням - дизайн сучасних кухонь

За розрядом матеріалу кухні поділяють на декілька класів відповідно до матеріалів, комплектуючих та ціни вцілому: - кухні

- Елітний клас - дерев'яні фасади провідних італійських, польських виробників. Для цього класу використовують фурнітуру німецьких та австрійських виробників Blum або Hettich.

- Хайтек - кухні з фарбованих фасадів або лакобелю (фарбоване скло). Фурнітуру охоче використовують німецьких та австрійських виробників Blum або Hettich.

- Більш дешевим класом на відміну від елітного є кухні з дерев'яними фасадами українських виробників. На сьогодні фасади вітчизняного виробництва характеризуються хорошою якість та значно відрузняються у ціні від закордонних виробників кухонних фасадів.

- До економ класу відносять кухні з ромкових фасадів. Такі фасади створюють ефект деривини проте виготовлені ці фасади з МДФ. Кухонні гарнітурииз рамкового МДФ характеризуються приємним зовнішнім виглядом та помірною ціною. Для таких кухонь обирають фурнітуру системи Linken.

- Бюджетним варіантом на сьогодні є кухні до яких виготовляють фасади з ДСП. Такі кухні надійні, підійдуть для корпоративних органіацій, виробництв, для офісів, оздоблення кухонних кімнат у готелях, хостелах, ресторанах, санаторіях, на базах відпочинку. Варіант кухні здебільшого не для дому, хоча для домашнього вжитку також замовляють багато кухонь з ДСП. Лаиіноване ДСП має широку гаму кольорів, завдяки чому дозволяє варіювати у створенні дешевої та затишної кухні.

Компанія Меблі Room пропонує багато варіантів кухонь згідно до побажань та бюджету замовника. Виготовляємо кухні за екскізами замовника, можливе виготовлення в інше місто. Привабливі ціни виробника, висока якість, гарантія, репутація компанії.

Свіжі роботи кухонь. Завітайте за посиланням: http://www.room.lviv.ua/nachi-roboty.html

Кухонні гарнітури за цінами виробника можна замовити за телефоном +380675685982

 

Товари за подібною ціною

Зоряна Москвяк