alt +380 (96) 796 58 19         alt +380 (32) 253 05 63
alt +380 (93) 728 66 64         alt E-mail: roomlviv@meta.ua

Реклама

Догляд за фасадами покритими фолією

Рекомендації по використанню і догляду за фасадами покритими фолією-високий полиск

Меблеві фасади, що покриваються високо-полисковими плівками додатково покриваються захисною плівкою, з метою запобігання можливих пошкоджень, які можуть виникнути під час виготовлення, транспортування або в процесі монтажу.

Після закінчення монтування фасаду, на кухонному гарнітурі чи іншому виробі, необхідно зняти захисну плівку. Безпосередньо після зняття плівки, фасад є особливо вразливим до пошкоджень. Не рекомендується торкатися, мити, полірувати фасад протягом 2-х тижнів після зняття захисної плівки.

Після зняття захисної плівки поверхня фасаду зазнає впливу ультрафіолетового проміння і завдяки цьому затвердіває, тому ббажано протягом тижня не протирати фасади.

 Використання фасадів:

  • У фасадах висотою до 800 мм допустиме відхилення від площини +/- 2 мм, у фасадах з більшою висотою фірма не дає гарантії стабільності виробів ( з погляду на властивості матеріалу ) без застосування спеціальних натяжних елементів (додаткові завіси та ін.) В асортименті фасадів обклеєних фолією з структурою дерева, можуть виникати певні неспівпадіння у структурі малюнка на кожному окремому елементі, що не впливає на загальний вигляд виробу. Допустимими є невеликі дефекти поверхні, що виникають при технології виконання і які не впливають на загальний вигляд фасаду.

  • Плівкові фасади є призначені для використання їх в закритих приміщеннях, добре вентильованих, з нормальною температурою і вологістю повітря.

  • Плівкові фасади призначені для використання їх у вертикальному положенні. Використання їх у горизонтальному положенні є можливим, однак механічні пошкодження, які виникли внаслідок такого використання гарантії не підлягають.

  • Не допустимим є контакт плівкових поверхонь з гострими, жорсткими предметами, розчинниками, а також з знебарвлюючими речовинами.

  • Не допустимим є контакт поверхні з гарячими предметами ( типу духовки ) і гарячим повітрям ( а особливо з гарячою парою ).

  • Забруднення можна усувати за допомогою теплої води з милом, мякою ганчіркою з мікрофібри або щіткою з мяким ворсом. Безпосередній контакт з водою має бути короткочасний.

  • недопустимим є використання розчинників, миючих засобів з абразивними речовинами ( порошків, кремів ), концентрованих миючих засобів, зокрема з барвником.

  • Категорично забороняється використання твердих засобів чищення – скребків, губки з робочою поверхнею з пластикового або металічного ворсистого матеріалу.

  • якщо забруднення було спричинене такими речовинами як чай, кава, червоне вино, томатний соус, гірчиця, необхідно якнайшвидше сполоснути місце забруднення водою, або протерти вологою ганчіркою.

 

Товари за подібною ціною

Зоряна Москвяк