alt +380 (96) 796 58 19         alt +380 (32) 253 05 63
alt +380 (93) 728 66 64         alt E-mail: roomlviv@meta.ua

Реклама

Догляд за плівковими фасадами

 Рекомендації по використанню і догляду за плівковими фасадами

Для чищення і догляду за даними фасадами може використовуватися плин звичайний з додаванням теплої води, засіб PRONTO для деревини, плин на основі воску, креми. Ні в якому разі не використовувати плини виготовлені на базі розчинників і алкоголю ( ацетон, спирт і т.п. ), а також пасти, порошки, молочко для чищення та ін..

Категорично забороняється використання твердих засобів чищення – скребків, губки з робочою поверхнею з пластикового або металічного ворсистого матеріалу.

В асортименті фасадів обклеєних фолією з структурою дерева, можуть виникати певні неспівпадіння у структурі малюнка на кожному окремому елементі, що не впливає на загальний вигляд виробу.

Допустимими є невеликі дефекти поверхні, що виникають при технології виконання і які не впливають на загальний вигляд фасаду.

Якщо будуть застосовані теплоізоляційні матеріали, то меблеві фасади можуть бути розміщені впритик до кухонної техніки, яка буде джерелом виділення гарячого повітря (духовка), або до забудови з охолоджувальними бічними стінками.

Безпосередній контакт з духовкою і витяжкою (надмірне розігрівання), може привести до відклеювання фолії від фасаду, що не являється підставою до рекламації.

Допустиме відхилення параметрів ( довжини і ширини ) фасадів, що виготовляються фабрикою BRW Mielec, становить + /- 1 мм.

У фасадах висотою до 800 мм допустиме відхилення від площини +/- 2 мм, у фасадах з більшою висотою фірма не дає гарантії стабільності виробів ( з погляду на властивості матеріалу )без застосування спеціальних натяжних елементів (додаткові завіси та ін.)

 

Товари за подібною ціною

Зоряна Москвяк